RECENZE

ROOM | Terapie pro tělo a duši 42
Otevřít se před druhým člověkem, ale i před sebou samotným je někdy těžká práce, ale pokud dovolíte Monice, aby byla na vaší cestě průvodcem, můžete si být jisti, že tentokrát to půjde snadněji. S Monikou jsem absolvovala už několik sezení a jsem ji nesmírně vděčná za každou terapii, díky které jsem byla schopna překonat různé emoční bloky a strachy. S obrovskou důvěrou, kterou jsem u Moniky našla, ráda doporučím kineziologii pod jejím vedením všem, kteří potřebují s něčím pomoci.
Kristina, 1991
ROOM | Terapie pro tělo a duši 42

Kineziologie je pro mne součástí péče o sebe sama. Jako jedna z mála terapií mi velmi sedla, nejenom proto, Že Monika je neskutečně vědomá a empatická bytost, ale i proto, ze mi pod jejím vedením pomáhá nahlédnout na věci z jiného úhlu, což někdy stačí k pochopeni a uvolnění. Kineziologie jde do hloubky a nachází spojení a souvislosti, které si nejsme na vědomé úrovni schopni sami propojit.

Po každé terapii cítím velké uvolnění, jak kdyby mi někdo sundal těžký batoh ze zad.

Ingrid, 1978
ROOM | Terapie pro tělo a duši 42
K Monče jsem šel s tím, že jsem o sobě neměl příliš dobré mínění a obecně se neměl moc rád. Po našem společném sezení se mi velmi ulevilo a mé vnímání sebe samého se otočilo k lepšímu. Jestli váháte, tak Monice určitě dejte šanci, myslím, že nebudete litovat!
Kamil, 1989
ROOM | Terapie pro tělo a duši 42

Znáte to. Bujaré léto, všude samé slunce a světlo. Pomalu přichází podzim a noci začínají být delší a delší. Pak se se železnou pravidelností přikradou na můj hrad, přijdou se mi do snů smát, píchají mi do žil smutek a já nemám kam bych utek……stvůry. Dan Landa to zpívá trefně ☹. Jak to tak bývá, jako na zavolanou si s dlouholetou přítelkyní Monikou domlouváme pokec, a v rámci toho mi nabízí na zkoušku terapii. Naplno se zabývá kineziologií. Život jsme probírali většinou zvesela, sem tam vážněji u sklenky Cabernetu. A tak jsem byl zvědavý, jaké naše nejbližší setkání bude. Červené víno jsme vyměnili za zklidňující čaj a hospodskou židli za pohodlné terapeutické křeslo. Odnesl jsem si skvělý pocit. Kormidlo mého vnitřního nastavení se po terapii začalo pomalu otáčet směrem k POZITIVITĚ 😊Neméně mě těší, že se Monika stala profesionálkou v dalším oboru, kde navíc uplatňuje bohaté životní zkušenosti. Vím, jak musela makat a co všechno podstoupit. Její cesta je pro mě velkou motivací, že práce na sobě a boj se stvůrami všeho druhu má rozhodně smysl kdykoliv. Zklidňující čaje si budu vybírat z menu častěji! 😊.

Pavel, 1972
ROOM | Terapie pro tělo a duši 42
Milá Moniko, moc děkuji za odblokování emocí z velmi těžkého období mého života. Člověk si myslí, že už si to prožil a může jít dál, ale každá podobná situace, nebo podobná emoce ho vrátí opět na začátek. Díky kineziologickému odbloku, který jsi mi udělala se mi podařilo vrátit do mého života rovnováhu a radost. Člověka potká mnoho těžkých situací a je stále na čem pracovat, ale úleva, klid a dokonce i fyzická proměna v obličeji je jasným důkazem, že to fungovalo a funguje. Moc děkuji a všem vřele doporučuji.
Karolína, 1982